Korekty

 Jak łatwo było przewidzieć, publikacja wyników Rajdu Miejskiego skłoniła wielu zawodników do zadawania pytań w rodzaju: a dlaczego nie mamy zaliczonego punktu, a czemu jesteśmy niżej/wyżej... Normalna sprawa. Tym bardziej, że spływały te pytania cyklicznie - a nie na raz. No, ale chyba udało się temat wyczerpać - przynajmniej w przypadku rywalizacji sobotniej. Czasami zawodnicy (albo jeden z nich) zapominali podbić PK w trakcie wykonywania zadania, czasem nawet nie zapominali - ale nie dali szansy swojemu chipowi i zanim zapisała się na nim obecność na PK (czyli w stacji) już mknęli dalej. 

 Tak, czy inaczej - w zakładce wyniki można obejrzeć sobie skorygowaną (nieznacznie, ale zawsze) listę wyników. Na wszelki wypadek w wersji pdf i excel; ta druga daje możliwość obejrzenia sobie wszystkich pozycji tabeli wraz z komentarzem wyjaśniającym (czego komu brakuje i gdzie). To tyle, zapraszamy na kolejne zawody - na przykład w Bielsku. Do zobaczenia!

Komentarze

Korekty, a regulamin

Jak ktoś zapomniał się "odbić" lub nie dał szansy chipowi to sam jest sobie winien. Regulamin mówił wyraźnie o zasadach zaliczania puktów kontrolnych. Dlaczego zmieniono klasyfikację zaliczając komuś punkt, którego pierwotnie nie miał? Z punktu widzenia regulaminu jest to bardzo nie fair w stosunku do tych, którzy spełnili wszystkie wymagania chociaż byli troszkę wolniejsi.