Dziękujemy!

 Dobrze było? Taką mamy nadzieję, w każym razie. Ponieważ kolejne zawody w Gliwicach pewnie dopiero za rok (gdyby coś się miało w tej materii zmienić, damy znać) - to chyba czas podziękować tym, bez których zawody nie miałyby szansy się odbyć. Albo - nie byłyby takie fajne (bo to, że były, ustaliliśmy chyba wcześniej, nie?). No, to zaczynamy...

 Oczywiście - po pierwsze i najważniejsze, podziękowania kierujemy do Zawodników. Bez Was cała ta zabawa nie miałaby najmniejszego sensu, więc miło, że wpadliście... Mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Po drugie i najważniejsze (to nie błąd, tylko konstatacja) - dziękujemy Miastu Gliwice, bez którego cała ta zabawa nie miałaby szansy się odbyć. I tak już ósmy raz! Fajnie jest tu wracać co roku, naprawdę.

  Ponadto jest legion cały firm i instytucji, które wcale nie musiały wspomóc organizacji Rajdu Miejskiego i Trasy Rodzinnej - ale to uczyniły. Wielka piątka za pomoc; tym bardziej, że przecież można było się wykręcić jakże pomocnym tekstem: "nie damy rady, nie ma komu, terminy, ludzie". Dziękujemy za pomoc. A oto lista tych dobrych duszków:

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Komenda Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach, Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gliwicach, Zespoł Szkół Budowlano-Ceramicznych, Zespoł Szkół Ogólnokształcących nr 1, GUKS Carbo i MZUK.