Mapy, wyniki, zguby...

  Dzisiaj odpoczywamy po zawodach - ale można to robić, odswieżając sobie w pamięci przebieg wydarzeń z weekendu. Po pierwsze zatem - do obejrzenia, pobrania i - ewentualnie - wydrukowania, są mapy. Zarówno z soboty, jak i niedzieli. Po drugie - już wczoraj zamieszczone zostały wyniki Trasy Rodzinnej. Oczywiście - tam ścigania "po miejsca" nie było, ale można zobaczyć, komu się bardziej spieszyło - a komu mniej. I jeszcze jedna uwaga - gdyby ktoś miał wątpliwosci, uwagi i zapytania, dotyczące wyników - prosimy podsyłac je do wtorku. Zostaną przekazane do centrum obliczeniowego i w razie potrzeby, pojawią korekty rezultatów.

 Po trzecie wreszcie - gdyby ktoś coś znalazł/zgubił, to też prosimy dać znać. Najlepiej w komentarzu do poprzedniej informacji... Miłego dnia!

Komentarze

Wyniki - wniosek o poprawkę

Szanowni Państwo,

Zespół TBC występuje z wnioskiem o poprawienie wyników końcowych. Mamy niezaliczony PK3 na którym byliśmy i stoczyliśmy nierówną, acz skuteczną w naszej ocenie walkę o odbicie się.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku.

Załączamy znaczki skarbowe i skrócone akty urodzenia.

Z poważaniem,

TBC

Zdjęcia

A kiedy i gdzie pojawią się jakieś zdjęcia z rodzinnych zmagań. Fajnie by było i w ten sposób sobie powspominać. Dzięki za super zabawę w niedzielę, chyba w imieniu wszystkich uczestników, a na pewno w imieniu dróżyny nr 8 :)