Odpowiedzi na pytania

  Coraz bliżej do Rajdu Miejskiego w Gliwicach... Symptomów, potwierdzających tę tezę, jest kilka. Po pierwsze - temperatura w nocy spadła poniżej zera a tu i ówdzie spadł śnieg. No maj, jak nic! Po drugie, coraz większa liczba uczestników przysyła rozmaite pytania, dotyczące zawodów. Są i takie oczywiste (bo powtarzają się kilkanaście razy co roku); są jednak i takie, na których wymyślenie nie wpadlibyśmy nawet wspomagajac się środkami dopingowymi. Żeby zaś nieco ułatwić sobie i uczestnikom imprezy życie, publikujemy (przynajmniej część) odpowiedzi na te pytania.

  Polecamy więc uwadze trzy zakładki, w których można znaleźć rozwiązania większości zagadek:

1. Regulamin - jak sama nazwa wskazuje, tutaj opisane są zasady rywalizacji na Rajdzie Miejskim i trasie rodzinnej

2. Informacje - tytuł też, jak się wydaje, dość oczywisty... W tej zakładce (niemal) wszystko o samych zawodach. Co, gdzie i kiedy - a także, za ile. 

3. FAQ - to zakładka dla drążących szczególnie mocno. Staramy się tam odpowiedzieć na Wasze pytania i wątpliwości, dotyczące samej rywalizacji...

 Miłej lektury; mamy nadzieję, że pomogliśmy choć troszkę. Do zobaczenia już wkrótce!

  

Komentarze

Trasa i przepaki

Mam dwa małe pytania na które odpowiedzi nie znalazłam. Pierwsze - czy przed zawodami Gliwickimi będzie może informacja o długości pojedynczych dystansów? A drugie - startujemy po raz pierwszy i dręczy nas sprawa, jak wygląda akcja z przepakami? Każdy z nich jest umiejscowiony w momencie zmiany sprzętu? (nogi na rower, rower na kajak etc.) 
Z góry dzięki za odpowiedź. :)